Mobil

Galaxy S3 ve Note 2 için KitKat güncellemesi geliyor

Alınan bilgilere göre Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 kullanıcıları yakında Android 4.4.2 güncellemesine kavuşacak. Detaylar yazımızın devamında!Android 4.4.2

Güney Kore merkezinde olan Teknoloji devi Samsung, cihazlarını güncelleme çalışmalarına devam ediyor. Galaxy Note 2 ve Galaxy S3‘e Android 4.2.2 güncellemesi Mart ayının sonlarına doğru gelicek. Bir zamanların amiral gemisi olan Galaxy S3 için yaşanılan bazı sorunlar nedeniyle Android 4.3 güncellemesini bildiğiniz gibi geri çekmişti. Güncellemeyi geri çektikten bir süre sonra yeniden yayınlandı. Bu sefer ise Samsung içerisinden gelen yeni haberler  Galaxy Note 2 ve Galaxy S3’ün Android KikKat güncellemesi alıcak gibi duruyor.

Söylentilere göre Note 2 ve Galaxy S3 önümüzdeki bir kaç ay içerisinde  en yeni Android versiyon’una kavuşmuş olacak. Belirtilenlere göre,  Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 mart ayında KitKat güncellemesini çoktan almış olacak. Güncellemeyi yakından takip eden  Samsung yazılım mühendisi, Galaxy S4’ün de KikKat güncellemesine yükseltileceğini söylüyor. Bu güncelleme ile cihazların yeni TouchWiz arayüzü ile daha iyi bir perfonmas göstereceği söyleniliyor.

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı