Yayın akışı

Duygulara Karşılık Veren Akıllı Sutyen

True-Love-Tester

Bu sutyen diğerlerine hiç ama hiç benzemiyor! Neden mi? Çünkü aşık değilseniz bu sutyeni açamıyorsunuz. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. 

Günümüze kadar birçok sutyen türünün tanıtıldığını biliyoruz ve bunların birçoğu gündelik yaşamı kolaylaştıracak cinstendi. Hepsi farklı cinstendi bazıları akıllı dünyaya kolaylık sağlaması için bazıları ise gündelik yaşama kolaylık sağlaması içindi fakat bu diğerlerinden oldukça farklı bir sutyendir.

Peki bu kim tarafından tasarlandı diyecek olursanız bu sutyen Ravijour isimli Japonya menşeli bir firma tarafından tasarlandı ve bu diğerlerinden oldukça farklı bir tasarım oldu. Kullanımı ise oldukça basit bir sutyen True Love Tester isimli bu sutyen Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlanıyor ve vücuttaki katekolamin hormonunun seviyesine göre bir ölçüm gerçekleştiriyor. Peki neden böyle bir ölçüm yapıyor diyecek olursanız bu sutyen sadece böyle açılabiliyor ve ölçümsüz açılmıyor ve açılmasını etkileyen bir diğer faktör ise sevgi duygunuz artmadan ve aşk duygusunu hissetmeden açılmıyor. Dünyaya nasıl bir etki edeceği bilinmiyor fakat Japonların oldukça insalar olduğu aşikar bir durum.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı