Sosyal Medya Haberleri

Twitter Takipçi Sayınızı Artırın

Twitter-Oto-Çeviri1

Twitter üzerinde keşfedilen yeni bir açık sayesinde artık takipçi sayısı milyonlara çıkarılabiliyor. Bunun nasıl yapıldığını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Twitter üzerinde kişilerin en çok istedikleri şeylerden birisi muhtemelen takipçi sayılarını artırmak olacaktır. Son zamanlarda ortaya çıkarılan bir açık sayesinde ise bu sayıyı artırılabiliyor.

Nasıl yapıldığını gelince öncelikle yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Daha sonra kendi hesap sayfamıza gelerek web tarayıcımızın konsol bölümünü f12’yi tuşlayarak açıyoruz. Bu bölüme bir kod giriyoruz. Daha sonra ise arka arkaya aynı kodu tekrarlıyoruz. Bu sayede kullanıcı sayısı inanılmaz ölçülerde artıyor.

Fakat ne yazık ki bu artış gerçek bir artış olmuyor. Yani kullanıcı sayınız sadece rakam olarak artmış oluyor. Fakat çok fazla takpçiniz olduğunu gören diğer kullanıcıların sizi takip etme olasılıkları bu sayede artmış oluyor.

Twitter ise bu açığı yakalayanları en kısa süre içerisinde siliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı