Yayın akışı

Sony 4K Teknolojisini Evlere Getirecek !

Sony

Sony bu yıl yapılan CES 2014 etkiliğinde birçok cihaz tanıttı ve özellikle cep yakmayacak seviyede ve ev tipi cihazlara özen göstererek tanıttı

Etkinlikte çok başarılı 4K çözünürlüğe sahip cihazlar vardı. 4K şuan günümüz için en iyi görüntü kalitesi diyebiliriz. Özellikle projektörlere büyük bir yer verdi çünkü evde sinema filmlerini izleyen birçok kullanıcı var ve bu sayede birçok kullanıcıyı etkisi altına almayı başardı.Bunun yanında 4K kameralarında tanıtımı gerçekleştirdi ve çok başarılı kameralar var. Şunu söyleyelim ki şuan hepsi ilk mühendislik örneği ve bu cihazların birçoğu çıkana kadar birçok aşamadan geçip yeniden şekillenecektir.
Özellikle 4K BRAVIA TV ürünlerini tanıttı bu seride BRAVIA ürünlerine birçok yeni özellik eklenilmiştir özellikle yeni görüntü mödülü olan 4K X-Reality PRO sayesinde daha geniş ekran ve daha renk gamlı bir görüntü sunulacak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 4K yavaş yavaş gelişen maliyetli bir teknoloji. 4K filmlerin zevki ayrı oluyor gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı