Advertorial

Fotoshop Ve Fotomontaj

fotoshop programı kullanımı açısından internet üzerindeki sitelerde ve reklam yapan firmaların reklam afişlerinde aktif olarak kullanılan bir sistemdir. Resimlerimizi ve çizdiğimiz grafiklerimizi yeniden kendi tarzımıza göre düzenlememize yarayan . fotoshop indir programı ile artık istediğiniz gibi işlem yaparak yeniden bir tarz oluşturabilir ve şekilleriyle yeniden oluşacak resimleriniz bir resim editörüdür.

Günümüz sinema ve televizyon sektörünün en önemli öğelerinden olan fotomontaja kolaylıkla ulaşabilir ve . fotomontaj yap diktesi ile kolaylıkla istediğiniz işlevi yerine getirebilirsiniz.

Bu sistem internet dünyasında çok ileri tekniklerle oluşturulan sitelerde başarı ile uygulanıyor. Reklam alanlarının düzenlenmesi ve banner sistemine verdiği katkısı sayesinde site yapımcıları tarafından da aktif olarak kullanılmaktadır. Reklamın iyi canlı ve kaliteli olmasına ayrıca şık olmasına yardımcı olan bu sistemin yapılan ve tasarlanan sistemlere haddinden fazla yardımı olmakta ve yeni tasarımların kapısını açmaktadır. fotoshop uygulamasını bilgisayarınıza indirdiğinizde sayfada bulunan menü bar’ı kısaca incelemeniz ve özelliklerine bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle resimlerde yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri halletmeniz de süper tasarımları ile tamamen sizin hayal gücünüze kalmış düzenlemeler için menüsünde 8 adet özelliği hazır beklemektedir.

Resimlerde ise . fotoshop yap komutu sayesinde, istenen özellikleri de sağlamanız durumunda kolaylıkla fotoshop yapabilirsiniz.

Değişiklik yapılacak resimden bir bölge belirleyerek başladığınızda menüde bulunan işaretleme aracı ile seçim yapılır. Bazı menülerde sağ üst köşelerde ok bulunmaktadır. Bu ok üzerine mausenizle dokunduğunuzda yapabileceğiniz bütün gizli özellikler mevcuttur. Bu sayede resimleriniz de ne yapmayı tasarlıyorsanız onu çok rahat yapabilirsiniz. Seçilecek bir bölgenin taranması ve sonradan kırpılması şeklinde işlem de yapılabilir. Yani siz ne dilerseniz onu sistem menülerinde bulabilirsiniz. Resimlerinize gölge atmak veya renk ekleme çıkartma işlemi resmi bölme ve bir kısmını çıkartma şeklinde de işlem yapabilişiniz. Hatta boya kalemi sayesinde istediğiniz yerlere dokunarak seçer ve tararsınız. Sonrasında bu taranan yerlerde istediğiniz işlemi yapabilme imkanınız bulunuyor. Yalnız şu var ki resimlerde kesme yaptığınızda keskin bir şekilde keserek işlem yapar.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı