İşletim SistemiYayın akışı

Windows 8 Bir Facia mı?

Windows-8-Blue-windows-8-28119705-1920-1280 (2)

Microsoft kendi içinde yeni işletim sistemleri olan Windows 8 için facia dedi. Peki biz kullanıcılar ne yapmalıyız? Detaylar yazımızda. 

Microsoft eski işletim sistemi olan Vista için üzücü olarak firmanın eski CEO’su tarafından şimdiye kadarki yapılmış en kötü sistem olduğunu açıklamıştı. Buna benzer bir durum şimdide Windows 8 için gerçekleşiyor olabilir.

Microsoft’da çalışan Paul Thurrott’un twitter üzerinden yapmış olduğu bir açıklamada Windows 8’in yeni ”Vista” faciası olduğunu söyledi. Üstelik bu durumu sadece kendisinin desteklemediğini aynı zamanda farklı çalışanlarında Vista’nın kötü olduğu yönünde düşünceleri olduğunu paylaştı.

Bu durum karşısında ise kullanıcılar oldukça şaşırmış durumda. Windows 8’in ömrünün ne kadar uzun olacağı ise büyük bir soru işareti.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. bende öyle düşünüyorum xp’den sonra windows7 kullanmaktayım halen. 8’e geçmeyi düşünmüyorum.

    1. Bu haberde verilmek istenen bilgi Paul Thurrott’un twitter da gönderdiği bir tweet ile Windows 8′in yeni ”Vista” faciası olduğu, haberde söylenmek istenen şeyde zaten bu, ilginiz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı