Advertorial

Minecraft Dünyası veya Minecraft indirmenin en kolay yolu

Minecraft, dünyada yaklaşık 8 milyon kullanıcıya hitap eden, 16 bitlik bir oyundur. Pc üzerinde oynanan Minecraft, pek çok oyuncunun gözdesi haline gelmiştir. Geliştirme aşamasını bırakıp, artık tam bir oyun olmuş olan Minecraft, içinde bulundurduğu tüm özelliklerle tüm kullanıcılarının bir numaralı oyunu haline gelmiş bulunmaktadır.

Minecraft 1.7.4 indirme sürümüyle beraber pek çok oyuncusunun gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Yeni sürüm olan 1.7.4 ile beraber oyundaki pek çok özellik geliştirildi. Oyuna yeni bir popülarite katan 1.7.4 sürümü, oyundaki buglara da çözüm olmuştur.

Minecraftindirr.com ise size en güncel Minecraft deneyimini sunmak için her geçen gün çabalamaktadır. Minecraft’ı pek yakından takip eden websitemiz, sizin daha hızlı ve kolay bilgiye ulaşmanız için çabalamaktadır. Oyunu kısa sürede tanımanıza olanak sağlayan websitemiz, Minecraft’ı mesken edinmiştir. Minecraft hakkında her şeyin koşulsuz paylaşıldığı websitemizde, ücretsiz bilgiye ve dosyalara erişimin tadını çıkarabilirsiniz.

Minecraft indirme imkanını size sunan sitemizde, oyunun en yeni özelliklerinin tadına varacak ve Minecraft mod indirme nin keyfine varacaksınız. Minecraft modlarının ne denli oyun için önemli olduğunu bildiğiniz gibi, bu dosyalara sitemiz aracılığıyla kolayca ulaşabilir ve bir kaç tıkla kendi Minecraft’ınıza dahil edebilirsiniz.

Her geçen gün yenilik katılan Minecraft’a, pek yakında bir yeni sürüm olan 1.7.5 & 1.7.6 dahil olacaktır. Bununla beraber 8 milyon gibi geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden Minecraft, yeni özelliklerini sunacaktır. Pek yakında yeni sürüm olan 1.7.5 & 1.7.6’yı da websitemizde görebilir, Bu oyunun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Minecraft hakkında her şeye ulaşmak için size bir tık kadar yakınız.
www.minecraftindirr.com

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı