Advertorial

En Güncel Minecraft İndirme Sitesi

minecraft-gift-koduMinecraft gelişmiş bir piksel oyunudur ve dünya çapında çok sevilen ve yüz milyonlarca insanın oynadığı bir oyundur. Oyuna ilk bakışta birçok kişi bune böyle grafikmi olur diyebilir fakat oyunun aslında grafiksel bir sorunu yoktur , zaten oyunun grafik konusunda hiç bir iddası bulunmuyor fakat oynayış konusunda öyle diyemeyiz oyunun oynaması çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcak dereceden oyunlardan diyebiliriz. Oyunun iki farklı oynayış modu bulunuyor , birinci mod hayatta kalma modudur bu modda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ve diğer Minecraft canlıları tarafından saldırı yememeye ve canınızı bitirmemeye , ikinci modda ise bloklar ile mimari konusunda çalışmalar çıkarmaya çalışıyorsunuz. Dedik dünyada çok oynanılıyor nedeni ise aslında şudur oyunun çoklu oyuncu desteği sayesinde başarıyı yakalamıştır ve çok oyuncu desteği sayesinde geniş bir kitleye hakim olmuştur. Oyunun oynayışı fareniz ve klavyeniz ile gerçekleşiyor ve en ama en önemli nedeni bu kadar başarılı bir oyunun sadece bir isteği var oda sisteminizde güncel bir Java versiyonun kurulu olmasıdır , Java kuruluysa isterse ekran kartı olsun veya olmasın , olsun çok düşük olsun , XP olsun 7 olsun 8 olsun her türlü sistemde ve donanımda çalışmaya hazır bir oyundur. Özellikle bir güzel özelliğide oyunun güncel versiyonunu kursanız bile nostalji yapmak isteyen kullanıcılar ayarlardan sürüm düşürerek eski versiyonu da istediği kadar oynayabilmektedir. Oyunda birde siz yani karakteriniz yer alıyor , karakterinizi istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Ayrıca oyunun oynayıcısı çok olduğu için , geliştiricisi de çoktur ve bu yüzden oyun için yapılmış birbirinden güzel eklentiler ve oyunun grafiklerini daha düzgün yapmak için texture yani doku paketleri yer almaktadır. Bu eklentiler genellikle online oynayan kullanıcılar için gereklidir ve özellikle server sahibi kişiler ve Minecraft hack işlemleriyle uğraşan kişiler eklenti kullanmaktadırlar, normal kullanıcılarda istedikleri gibi indirip gerekli işlemleri yaparak kurabilirler.

Eğer Minecraft 1.5.2 indir veya başka Minecraft ile ilgili oyun içi bilgi yada oyun kurulumu gibi işlemlerine ihtiyaç duyarsanız bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: http://www.ahmetguler.net/2013/12/minecraft-1-5-2-full-indir.html

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı