Advertorial

DNS değiştirmeden yasaklı sitelere girin

Uygulanan internet politikaları sonucunda artık internette birçok popüler servise ve girmemiz gereken diğer birçok siteye sansür uygulamasından dolayı giriş yapamıyoruz. Bu erişimi aşmanın ise birçok yöntemi bulunuyor. Genellikle yıllarca insanlar yasaklı sitelere giriş için DNS değiştirme yöntemini denediler. Oysa DNS değiştirme yöntemi sürekli bir yöntem olduğu için internet bağlantınızın kalitesinin düşmesine neden oluyordu. Fakat teknoloji hakkında insanlar bilgilendikçe DNS değiştirerek yasaklı bir siteye girmenin aslında çok büyük bir avantaj olmadığını gerçeğini de anlamış oldular. Bu nedenle daha farklı yöntemler aramaya başladılar. İnternet üzerinde yasaklı sitelere giriş yapmanıza yardımcı olan ayrıca birçok yazılım bulunuyor. Fakat bu yazılımlar anti virüs programlarımız tarafından uyarıya neden olduğu için hiçbir zaman bu programların tam olarak güvenilirliğinden söz edemeyiz.

Ayrıca bu yazılımlarda bizim internet bağlantımıza müdahale etmektedir ve bunun yanı sıra istenmeyen reklamların meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle birçok kullanıcı ktunnel sitesini kullanarak istedikleri sansürlü sitelere giriş yapıyordu. Fakat artık ktunnel sitesi de yasaklandı. Bu nedenle farklı bir alternatifin bulunması zamanı geldi demektir. Proxtik.com ise bu tür kolay bir yasaklı siteye ulaşım arayanların en büyük alternatifi olacaktır. Proxtik ktunnel’in daha çok gelişmiş hali ve tamamen Türk yapımı bir proxy internet sitesidir. Mantık olarak ktunnel ile aynı şekilde çalışmaktadır.

Bu internet sitesi ile bir ktunnel servisi gibi istediğiniz internet sitesine sanki erişme engelli değilmiş gibi giriş yapabilirsiniz. Fakat biliyorsunuz ki ktunnel oldukça yavaş ve reklamlar ile bizi uğraştıran bir internet sitesiydi. Proxtik bu açıdan yaklaştığımızda bu tabuların tamamını yıkmış ve kullanıcılar ktunnel’in çok çok daha üstünde bir internet deneyimi hazırlamış. Sizler de internette sınırsız sörf keyfini yaşamak ve engellere takılmamak istiyorsanız hemen Proxtik’e giriş yapınız.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı