Mobil

Yeni Nesil HTC M8’in Bazı Detayları Sızdırıldı

HTC-One-m8

Yeni nesil HTC One’ın bazı teknik detayları sızdırıldı. HTC One’a göre daha büyük ekran ve tabi ki Android 4.4 Kitkat sürümü ile geliyor.

HTC‘nin Mart ayında tanıtmasını beklediğimiz yeni nesil HTC One M8 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. İlk olarak Aralık ayında ismi duyulan cihazın teknik detayları, Bloomberg tarafından çok güvenilir bir kaynağa dayandırılarak açıklandı. Yeni nesil HTC‘nin daha büyük ekran, daha iyi bir işlemci ve Andorid 4.4 KitKat sürüm ile gelmesi bekleniyor.

Daha Büyük Ekran, Gelişmiş Kamera, Snapdragon İşlemci

Belirtilen özelliklere göre HTC M8 5 inc‘lik bir ekrana sahip olacak. Çift sensörlü bir kameraya sahip olması beklenen cihazın bu sayede daha iyi netlik, daha fazla alan derinliği ve yüksek kaliteli fotoğraf çekimi sunacağı belirtiliyor. Yeni nesil HTC’de HTC One‘ın ödüllü tasarımına benzer bir tasarım kullanılacağı tahmin ediliyor. Elde edilen bilgilere göre cihazın işlemcisi ise üst sınıf Snapdragon modellerinden biri olacak.

Üst Düzey Rekabete Hazır Değil

Mali olarak HTC One‘ı piyasaya sürdükten sonra yükselişe geçen ve pazar payını % 5 seviyesine yükselten HTC, Apple ve Samsung arasındaki zirve yarışına ortak olmaya hazır değil. Tayvanlı şirket şimdilik orta sınıf pazarında kalmayı ve %10 pazar payını hedefliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı