Mobil

Evleaks Samsung’un Yeni Arayüzünü sızdırdı.

samsung-galaxy-s5-arayüz

Yakın bir zaman içinde tanıtılmasını beklediğimiz Galaxy S5’in arayüzü sızdırıldı.Bakalım evleaks bu sefer hangi detayları paylaşmış. 

Android telefon piyasasında zirveye oynayan ve akıllı telefon piyasasında Apple ile rekabet içinde olan Samsung‘un yeni nesil cihazı Galaxy S5‘te kullanılacak olan arayüzü sızıntı haberlerde güvenilir kaynak olarak gösterilen evleaks tarafından sızdırıldı.

Daha önce de arayüzün bir bölümünü paylaşan evleaks bu sefer çok daha kapsamlı resimler ile bizleri bulunuyor. Öncelikle Touchwiz‘in yeni versiyonu ile yenilik isteyen kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor. İçerisinde bulunan fitness sayacı ve uçak biletlerimizi kontrol edebileceğimiz mobil biniş kartı uygulaması ile yeni Touchwiz, adeta kullanıcıların sosyal hayatlarını kontrol edebilecekleri bir merkez haline gelmiş durumda.

Evimizde kullanıdığımız buzdolabı, klima, çamaşır makinası gibi beyaz eşyalarıda kolayca kullanabilmemizi sağlayacağını düşündüğümüz Touchwiz, şimdiden pek çok kitlede merak uyandırmış gibi gözüküyor. Şimdilik kesin olarak bu arayüzün kullanılacağı belli değil ama evleaks‘ın verdiği bilgilerin büyük çoğunluğunun doğru çıktını da hatırlatalım.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı