AdvertorialOyun Haberleri

2013 yılının En Popüler Android Oyunları

Android oyunları 2013 yılında da en çok ilgi gören oyunlardan oldu. Android oyunları indirmek artık tüm Android kullanıcılarının günlük rutin olarak yaptığı olaylar arasına girdi. Bu sayfamızda sizlere 2013 yılında en çok tercih edilen Android oyunlarından bahsedeceğiz. Bu oyunlar arasında Android araba yarışı oyunları , Android aksiyon oyunları bulabilir siniz. Bir Android oyunun da en önemli etken grafikleridir. Grafikleri iyi olan bir oyun hem oyun akışı , hemde ses kalitesi bakımından da iyidir diyebiliriz.

İlk olarak sizlere Real Racing 3 Android oyunundan bahsedeceğiz. Bu oyunda bildiğiniz tüm Android araba yarışı oyunlarını unutun. Unutulmaz oyun akışı ve son derece mükemmel görüntü kalitesi ile yüklediğinize değecek bir oyun. Real Racing 3 Google Play Store’dan ulaşmak için tıklayınız.

Çıkardığı birbirinden ilginç Angry Birds serileri ile her zaman ilgimizi çekmeyi başaran Rovio firması, bu sefer ilginç bir sürüm ile karşımızda. Angry Birds Go Android oyununda artık kuşları fırlatmıyoruz, yarıştırıyoruz. Angry Birds Go Google Play Store’dan ulaşmak için tıklayınız.

Hill Climb Racing Android oyunları arasında fizik kuralları çok iyi olarak geliştirilmiş bir oyundur. Değişik ortam ve mekanlarda, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak basit bir şekilde oldukça uzak mesafeye gitmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller vasıtasıyla oldukça zorlayıcı bir oyun olma niteliğine sahip.

Aracınızın parçalarını bölüm geçtikçe yenileyebilir ve arabanızı daha iyi hale getirebilirsiniz , böylelikle epey hızlı ve sağlam bir araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca puan kazandıkça açabildiğiniz diğer ay, mars gibi gezegenler vasıtasıyla çok daha farklı 1 fizik motoruna sahip olan oyun vadettiği eğlenceyi sağlıyor.

Özellikleri:
– Benzersiz araç yapıları ile 14 farklı araç (bisiklet, kamyon, jeep, tank vs)
– Yükseltilebilir parçalar (motor, süspansiyon, lastikler)
– Arkadaşlarınızla bir ekran görüntüsü vasıtası ile puanlarınızı paylaşabilirsiniz.
– Eşşiz grafikler ve pürüzsüz bir fizik simülasyonu
– Araçların motor sesleri için tasarlanmış turbo motor sesleri

Hill Climb Racing Android oyununa ulaşmak için bur ayı tıklayınız.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı