MobilYayın akışı

Samsung Katlanır Tablet mi Yapacak?

samsung-katlanabilir-tablet

Tablet piyasasında önemli bir yeri bulunan ve 2013 yılında tam olarak 40 milyon tablet satışı gerçekleştiren Samsung, ilginç bir patent aldı. 

Teknoloji devi olan ve rakiplerine oranla ciddi ileride sayılabilecek firmaların başına adını yazdıran Samsung, tablet piyasasında yeni girişimler içerisinde. Firmadan alınan son haberlere göre katlanabilir tablet patenti alındığını ve bu fikrin şimdiden tüm kullanıcılar tarafından oldukça sıcak karşılandığı gözlendi.

Yeni katlanabilir tabletlerde son çok çekirdekli işlemcilerin ve 4 GB RAM teknolojisinin kullanılacak olması, yeni tabletlerin piyasadaki önemini bir kat daha artırıyor. Bu gelişmelerin üzerine Samsung’un en büyük rakibi olan Apple’ın ise ne yapacağı bilinmiyor.

Yeni katlanan tabletlerin gelmesi ise tablet kılıflarında da bir gelişmeye yol açacak gibi görünüyor. Bunun nedeni artık genel kılıfların bükülme özelliğinin bulunmamasından dolayı bu tabletlerde pek bir işe yaramayacak olması.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. olması gerekir. 4 GB ram ile birlikte katlanır olması çok iyi bu konunun takipçisi olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı