Advertorial

Popüler Oyun Kategorileri

Popüler Oyun Kategorileri 1
Popüler Oyun Kategorileri

Arabalar ah arabalar. İnsanlar arabalarla hız yapmayı ne kadarda çok seviyor. Ancak gerçek hayatta bunu yapmanın pekte mümkünatı yok. İşte sanal oyunlar bu yüzden var. İnternette birçok araba oyunu sitesi var. Üstelik artık eskisi gibi değil. Flash teknolojisine sahip ve inanılmaz derecede gerçekçi. Örneğin birkaç arkadaş bir araya geldiniz dışarı çıkıp eğlenmeye vaktimiz yok “ne yapmalıyız?” diye düşünürken aklınıza araba oyunları oynamak geldi. Bizce çok iyi bir fikir. Gerçek hayatta insanların hayatını tehlikeye atmaktansa sanal alemde hız yapmalıyız. Arkadaşlarla beraber oyun oynarken bir baktınız popüler oyunlar var. Hemen girip oynamaya başladınız. Ne kadarda eğlenceli kim daha hızlı sürede bitirebilecek parkuru, kim daha fazla puan alabilecek.

Oyunu beğenirseniz sizde oy kullanıyorsunuz. Sizden sonra siteye girenlerde sizin beğendiğinizi görünce güzel olduğunu düşünüyor ve o da oynuyor. Eğer oda beğenirse bu oyunun popülerliği artıyor. Yok, beğenmezde eğer oyu beğenmedim şeklinde atarsa o oyun popülerliğini kaybediyor. Ve o oyunun yerine ileride daha başka oyunlar beğeniliyor ve popülerlik kazanıyorlar. Bu şekilde kişilerin oyun zevkleri de anlaşılabilir. Eğer yeni bir şeyler yapmaya karar verip de yeni eğlenceler maceralar aranıyorsa kesinlikle araba oyunlarına bakılmalı.

Popüler Oyun Kategorileri 2

Yarışmak istenmediği takdirde çeşitli kategoriler mevcuttur. Özellikle itfaiye oyunları bölümü ve araç park etme, tır ve kamyon yolculukları vb. türlerinden biride seçilerek oynanabilir. Özellikle taksi pak etme gibi oyunlar büyükler tarafından beğeniyle karşılanan oyunlardır. Küçükler pek beceremediği için genelde büyükler oynarlar bu oyunları. Bu kategorinin yanında yine traktör oyunları, jeeplerle ve arazi araçlarıyla dağa tırmanma oyunları da vardır. Dağa tırmanma işi de oldukça zorlu olsa da eğlenceli bir kategoridir. Tabii ki bu kişinin kendi takdirine ve zevkine kalmış bir iştir. Kişi kendi zevkine güveniyorsa mutlaka bu oyunlardan zevk alıp arkadaşlarına ve çevresindekilere de tavsiye edecektir.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı