Mobil

Galaxy Note PRO Geliyor

GALAXY-NOTE-PRO-geliyor

 12.2 inç. ekrana sahip olan Galaxy Note Pro detayları yavaş yavaş gelmeye devam ediyor.

Samsung’un bir süredir en büyük tableti olması beklenen Samsung Galaxy Note 12.2 veya Galaxy Note Pro ismindeki cihazı ile ilgili görüntüler ve bilgiler yavaş yavaş teknoloji gündemine sızdırılmaya başlandı.

Samsung’un yapmış olduğu bir toplantı sırasında görüşmeler sonucunda ortaya çıkan bu cihazın isminin Galaxy Note 10.1 Pro olacağı belirlendi. Samsung Note Pro, 12.2 inç ekran büyüklüğüne sahip olacağı bekleniyor ve aynı zamanda 2560*1600 piksel ekran çözünürlüğe sahip olması iddia ediliyor. Ayrıca gelen bilgilere göre Galaxy Note Pro, Galaxy Note 12.2 veya Galaxy Note 10.1 isimlerini de alabileceği belirtiliyor.

Tablet hibrit ve dizüstü cihaza benzeyen bu cihazda ayrıca S-Pen teknolojiside kullanıyor. Özelliklerini incelediğimizde ilk olara 3 GB Ram, 9500 mAh gücünde bir batarya ve Qualcomm Snapdragon 800 yongaseti içerdiği söyleniyor.

Tablet dünyasında yer alan en büyük tabletlerden olacağı beklenen cihaz 2014 yılının ilk döneminde piyasaya girmesi ve Mart’dan kısa bir süre önce lanse edilmesi bekleniyor. Profesyonel kullanıcılara hitap edecek olan tabletlerden biri olması beklenen cihaz ile ilgili bilgiler, teknoloji dünyasında şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı