ProgramYayın akışı

Winamp Henüz Ölmedi!

winamp-resim

Geçtiğimiz hafta ünlü mp3 programı winamp için artık teknik destek ve güncelleme olmayacağı haberi çıkmıştı. Fakat bugün winamp için güzel haberler alıyoruz.  

Winamp geçmişten bugüne bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmezi olan bir müzik çalma programı olmuştur. Fakat geçtiğimiz hafta AOL yetkilileri bizleri üzen bir haber duyurarak winamp için yeni güncellemelerin olmayacağını belirtmiş hatta teknik desteğin dahi kalktığını duyurmuşlardı.

Bu da demek oluyordu ki artık winamp programı ölmüştü. Bunun üzerine firma büyü tepkiler almış ve birçok eleştiriye maruz kalmıştı. Birçok teknoloji kurumunun winamp’ı destekleyeceği haberleri konuşuldu hatta Microsoft’un sahibi winamp’ı satın almaya karar verdi.

Tüm bu gelişmelerin üzerine AOL yetkilileri pişman olarak bugün duyurdukları haber ile winamp’ı bırakmayacaklarını ancak güçlü bir firmaya satmaya karar verdiklerini açıkladılar.

Efsanevi müzik çalma programını kim satın alacak henüz bilinmiyor. Fakat winamp’ın gelişmeye devam etmesi biz bilgisayar kullanıcıları için önemli bir haber.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı