Yayın akışı

Apple ve Microsoft Birleşiyor mu?

apple

İnternet üzerinde dolaşan iddialara göre teknoloji devi iki büyük şirket olan Apple ve Microsoft yakın bir zaman içerisinde birleşecek. Detaylar haberimizde. 

Teknoloji piyasasında analistler tarafından yapılan ve bir çoğunun doğru olduğu tahminler geçmişten günümüze sürekli olarak yapılmaktadır. Geçtiğimiz günlerde yeni bir iddia daha ortaya atıldı fakat bu sefer oldukça büyük. Bu iddia ise iki dev teknoloji firması olan Apple ve Microsoft ‘un birleşeceği yönünde.

Teknoloji analisti olan Keith Fitz-Gerald 2ın görüşüne göre 5 yıl içerisinde Microsoft ve Apple ‘ın güçlerini birleştirme ihtimali oldukça yüksek görünüyor. Tamamen bir araya gelmeleri ise en fazla 10 yıl olacağı görüşünde. Buna neden olarak da endüstri koşullarının zorluğu öne sürülüyor.

Endüstri koşulları neden zor derseniz cevap tabi kide Android, Google ve Facebook üçlüsü diyebiliriz. Bu üç faktörün çok hızlı bir şekilde büyüyerek gelişmesi iki şirketi bir araya gelmek zorunda kalacağı görüşünü ortaya çıkarıyor.

Ne dersiniz. Sizce bu gerçekleşebilir mi?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı