Mobil

iPhone için Klavye

typo-klavye

iPhone telefonunuzu klavyeli olarak kullanmak ister misiniz? TYPO firmasının iPhone için geliştirdikleri klavyeli telefon kılıfının ayrıntıları haberimizde.

Kişisel bilgisayarınızda kullandığınız Q klavyenizi aynı zamanda iPhone telefonunuzda da kullanmak ister misiniz? Bildiğiniz gibi akıllı telefonların çıkması ve tuşlu telefonlar yerine dokunmatik ekranlı telefonların piyasaya sürülmesiyle sadece dokunmatik klavye kullanılmaya başlanmıştı.TYPO firması bazı kullanıcıların bu durumdan şikayetçi olduğunu anlamış olmalı ki iPhone marka telefonlar için fiziksel klavyeye sahip kılıf üretti.

iPhone 5 ve iPhone 5S için üretilen bu ürün üzerinde fiziksel bir klavye bulunuyor. (Bu tarz klavyeleri en son Blackberry marka telefonlardan hatırlarız.) Bluetooth üzerinden çalışan kılıfta 180 mAh batarya bulunuyor. 99 Dolardan piyasaya çıkacak olan ürün ne yazık ki sadece iOS 6 ve üzerindeki cihazlarda kullanılabilinecek.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı