Yayın akışı

Microsoft sutyenleri satışa çıkıyor

microsoft-sutyen

Microsoft firması şimdide sutyen üretmeye başlıyor. Çok yakın bir süre içerisinde mağazalarda Microsoft marka sutyenleri görebiliriz. 

İşletim sistemi başta olmak üzere oyun ve donanım gibi pek çok sektöre el atan Microsoft şimdide sutyen üretimine başlıyor. Duyu sensörü eklenen sutyenler bayanların duygusal durumunu her saniye rapor edecek. Stres gibi duygusal çöküşlerde ise telefonlarına uyarı sinyali gönderecek. Sinyal ile birlikte telefonda uyumlu uygulamada bu stresi nasıl atlatabilecekleri hakkında çeşitli önerilen gösterilecek. Bu sayede strese giren bayanlar bu durumu aşırı yemek yada çikolata yemek yerine bu tavsiyelere uyarak kilo almaktan kurtulacaklar.

Şu an için Microsoft ‘un sutyenleri de kendilerinin mi üreteceği yoksa hazır sutyenlere çip mi takacağı bilinmiyor. Fakat firmanın herhangi bir iç çamaşırı üreten firma ile ortaklığa girmesi olasılığının yüksek olduğu biliniyor. Bakalım bizleri daha neler bekliyor. Belki de Microsoft artık giyilebilir teknoloji üzerine yoğunlaşmaya başlayarak oyun piyasasını bırakır?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı