Donanım

Brother cep yazıcısı dikkatleri üzerine çekiyor

brother-yazici

Yazıcı üreten firmaların liderlerinden olan Brother, yeni geliştirdikleri PJ-622 mini yazıcı oldukça kullanışlı görünüyor. Cihazın detayları haberimizde.

Brother’ın yeni yazıcı modeli bugün İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı. Brother Türkiye Baskı Çözümeri Kurumsal Satış Müdürü Güçlü Akpınar’ın tanıtımını yaptığı cihaz, bir yazıcıya göre oldukça küçük boyutlarda. Kod adı  PJ-622 olan yazıcı için müşteri ile birebir satış gerçekleştiren kişilerin oldukça işine yarayabileceği düşünülüyor. Tabi ki bunun nedeni ufak boyutları nedeni ile cihazın taşınmasının kolay olması.

Standart A4 formatında PJ-622 modeli termal ısı yöntemi ile baskı alıyor. Cihaz üzerindeki pil ile 70 sayfaya kadar yazdırabilen yazıcıda ayrıca Li-iyon pil ile de çalışabiliyor. Eğer bu pili alırsanız o zaman standart pilden daha fazla yazdırabiliyorsunuz (300 sayfa). Yazıcının pili ile birlikteki toplam ağırlığı ise sadece 530 gram.

Ülkemizde 400 dolardan satışa çıkan yazıcının ayrıca iki adet kablo ile veya iki adet bluetooth destekli versiyonları da kullanıcıların tercihine sunulmuş durumda.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı