Mobil

Apple’ın iPhone kumarı

samsung

Apple iPhone için tüm maddi kaynaklarını kullandıklarını ve zamanında telefonun satılmaması halinde tüm şirketin batabileceğini açıkladı. 

Apple ile Samsung arasındaki mahkeme sırasında ilginç bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Apple pazarlama bölümü başkanı olan Phil Schiller ‘in yaptığı açıklamada şirketin iPhone maddi ve manevi olarak tüm varlığını ortaya koyarak büyük bir kumar onadıklarını açıkladı.

Shiller’in konuşmasının devamında o zamanlarda iPod satışlarının oldukça başarılı olduğunu ve bu nedenle iPhone ‘nun onlar için büyük bir risk oluşturduğunu söyledi. Hatta şirket içerisinde bu yeni telefonun tüm firmayı çökerteceği çok büyük bir kumar oynadıkları söylentilerinin yayılmaya başladığını söyleyerek mahkemeyi önemli ölçüde etkiledi.

San Jose ‘de gerçekleştirilen mahkemede Apple, Samsung’dan verilen hasar karşılığında 380 milyon dolar talep etti. Fakat 290 milyon gibi beklenilenin altında bir rakam almayı başaran Apple için dava henüz bitmemiş görünüyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı