Mobil

Motorola ile 3D Systems İşbirliği

Project-Ara

Motorola’nın bir müddet önce izah ettiği parçalarını değiştirilebilir dizayna sahip olan akıllı telefon projesi olan Project Ara hakkında bir gelişme gündeme geldi.

1 sene kadar Motorola’nın üzerinde çalıştığı bu projeyi donanımsal olarak da güncellenebilen telefonlar olarak adlandırabiliriz. Bu projede cihazlarımızın dilediğimiz parçalarını istediğimiz zaman değiştirebiliyoruz. Başka bir deyişle bilgisayarlardaki parça değiştirme veya toplama bilgisayara benzetebiliriz.

Cep telefonlarında arıza çıkaran ya da geliştirmek amacıyla ya da daha kuvvetli yapmak istediğiniz parçayı değiştirme imkanınız var. Böylelikle en güçlü parçalar ile mükemmel bir telefon dizayn edebileceksiniz. Son gelen haberlere göre Motorola bu projede modülleri üretmek amacıyla 3D Systems ile anlaşmak için masaya oturdu. Bu firma ile Motorola parçaları yüksek hızda 3 boyutlu baskı teknolojisi ile imal edecek. Şu anda henüz gelişme aşamasında olan Project Ara’nın gelecek vakitlerdeki haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Project Ara bir hayli kişi için mükemmel imkanlar sunuyor. Cihazlarınızı böylelikle daha güçlü yapabilecek ve beğenmediğiniz yeri değiştirebileceksiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı