Advertorial

kartal bosch servisi

Herkes tarafından bilindiği üzere günümüzde bir çok farklı firma tarafından beyaz eşya ürünleri üretilmekte ve aynı zamanda satışa sunulmaktadır. Ortaya çıkan çeşitlilik ve seçenek fazlalığı durumundan dolayı seçim yapma sorunu da kendini göstermektedir. Bu ürünler arasından seçim yapmak gerektiğinde profesyonel anlamda incelenmesi gereken önemli noktalar bulunur. Hiç şüphesiz bunlar arasından ürünün kalitesi ilk sırada yer alır. Peki, bir beyaz eşya ürünün kalitesi hakkında nasıl bilgi sahibi olunabilir. Öncelikle ürünle ilgili kullanıcı yorumlarının incelenmesi bizlere ciddi anlamda fikir verebilmektedir. Çok yakın bir süre önce tecrübe edindiğim bir olayı sizlere aktarmak istiyorum.

Hem markanın tarihi hem de kullanıcıları tarafından belirtilen olumlu yorumlar neticesinde bir çok beyaz eşya ürünümü yenilerken tercihimi Bosch markası üzerinde kullandım. Kartal Bosch servisi yetkililerinin de tavsiyeleri doğrultusunda ihtiyacım olan ürünleri son derece uygun fiyatlar ile satın aldım. Alışveriş öncesi bizlere gösterilen ilgi ve alaka hiç eksilmeden satış sonrasında da devam etti. Öncelikli olarak bu beni çok mutlu etti. Ürünü aldıktan sonra tüm kurulumlar ve ilk çalıştırma işlemleri yetkili servis tarafından yapıldı.

Daha sonraki günlerde yaklaşık olarak 7 8 ay sonra bir gün çamaşır makinesini çalıştıramadım. İlk olarak gerekli bölümleri inceledim fakat her hangi bir hata göremedim bunun ardından oturduğum yere en yakın bölge olan İçerenköy Bosch servisi ile telefon üzerinden iletişime geçtim. Adres bilgilerimi vermemin ardından son derece kısa bir süre içerisinde konunun uzmanları evimize geldiler ve küçük bir inceleme sonucunda küçük bir tıkanma problemi olduğunu ve ev ortamında yapabileceklerini söylediler. Oldukça kısa bir süre içerisinde gerekli işlemleri yaptılar ve makinem eski haline geri döndü. Evden ayrılmadan önce de gelen kişiler gerekli kontrolleri yaptılar.

Bu sayede her hangi bir şekilde mağdur olmadan ürünümü kullanmaya devam edebildim. Buna benzer bir olayın çok yakın bir arkadaşımın başına geldiğini de daha önceden duymuştum. Erenköy Bosch servisinin de ne derece ilgili ve profesyonel olduğunu da bu arkadaşım aracılığıyla duymuştum.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı