Yayın akışı

Akıllı Telefonlar için Akıllı Eldivenler Geliyor

akilli-eldiven

Akıllı eldivenler şimdiden oldukça ilgi görmeye başladı. Soğuk havalarda artık ellerimiz üşümeden telefonumuzu kontrol edebileceğiz. 

Kışın soğuk günlerde çoğu zaman eldiven kullanmak durumunda kalıyoruz. Fakat eldivenlerimizi giydiğimizde dokunmatik ekranlı akıllı telefonlarımızı kontrol edemiyoruz. Geliştiricilerde bu sorunu fark ederek akıllı telefonlara özel olarak akıllı eldiven üretmiş durumda.

Aeon ismindeki bu eldiven nanoteknoloji ile üretilmiş durumda ve her türlü dokunmatik ekrana karşı oldukça duyarlı. Sanki elinizde bir eldiven yokmuş gibi telefonunuzu kontrol edebildiğiniz ve dış görünüşü deriye benzeyen tasarımı ile pek çok kişiyi kendisine hayran bıraktıran bu eldivenler için talep şimdiden oldukça büyük.

65 dolar üzerinden satışa çıkarılması planlanan eldivenlerin bu ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bakalım ülkemizde bu teknoloji ne kadar rağbet görecek. Hep birlikte göreceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı