Mobil

Windows Phone Lider Olabilir

HTC One Windows Phone 8 ortaya çıktı

Windows Phone akıllı telefonun kurumsal çalışanların ihtiyacı olan birçok özelliği içinde barındırdığı tespit edildi.

Dünyanın birçok ülkesinde şirket çalışanları kendi cihazlarını iş yerlerinde heves ile kullanıyor. Bu eğilimin mobil elektronik üreticileri de farkında, bu yüzden kendi ürünlerini daha güvenli şekilde hazırlamaya özen gösteriyorlar. Yazılım ve ekipmanları daha çok kurumsal işlevi iyi şekilde tasarlıyorlar. Bazı analistlerin araştırmalarına göre, Apple şirketinin bu yöndeki çalışmaları hiç de iç açıcı değil.

Teknoloji uzmanlarına göre, iOS 7 işletim sistemi piyasanın beklediği güçlü kurumsal işlevsellikten yoksun bulunmuştu. Bununla birlikte yine de bazı teknolojiler entegre edildi. Ancak, bu da kurumlarda çalışanların kişisel cihazları ve kurumsal ağa giriş izni yeterli bulunmadı. Apple, Enterprise alanında varlığını güçlendiremiyor. Bu da Microsoft’un şansını daha çok arttırıyor.

Windows Phone akıllı telefon, kurumsal çalışanların ihtiyacı olan birçok özelliği içinde barındırıyor. Microsoft’un Nokia ile ortak olmasından sonra, Nokia firması geleceği için Windows Phone’dan oldukça umutlu. Windows Phone ekosistemini en iyi şekilde değerlendiren Nokia, Lumia serisi ile kısa sürede tekrar başarı yakalamayı başarmıştı.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı