Advertorial

Güncel hayattan motor oyunları tercihleri

Güncel hayattan motor oyunları tercihleriTam değerli araba yarışı severlerin zevkini uygun bir yarış oyunudur. Oyunumuzu oynayan birçok takipçimizden çok güzel yorumlar aldığımız bu oyun her seviyedeki insanlara uygundur.

Oyunu oynamak için kamyon yarışları oyunlarımız arasında oyunu seçin. Oyunu oynaya basın yükleme tamamlandıktan sonra playa bası n ekrandaki career basıp kariyer yapabilir single race’basıp tek yarış oynayabilir ya da zamana karşı oynamak için time trial’ı seçme özgürlüğünüz var. Careeri seçtiğiniz takdirde oyun dağlık ve engebeli bir arazide kenarları korkuluklarla örülü bir toprak zeminli piste yapılıyor. Büyük kamyonunuzla yapmanız gerekenler start levhasının yanında üç iki bir goo ile başlayan yarışta aracınıza ilk hareketi vermek için mousenin solunu tıkladıktan sonra ileri yön tuşuyla hızınızı arttırın sağ ve sol yön tuşlarıyla da aracınızı sürekli inişli çıkışlı ve insanı canından bezdiren virajlarda sağa sola çevirebilirsiniz.

Bisiklet oyunlarında sizle beraber toplam dört kamyon yarışacak. Sizin kamyonunuz kırmızı diğerleri sarı mavi ve pembe renkli kamyonlardır. Yola ara ara bırakılmış levhalardan kırmızı üstünde salyangoz resmi olanlara çarptığınızda hızınız adeta bir salyangozun hızından daha da azalacak. Bu yüzden elinizde geldiği kadar bu levhalara çarpmamaya çalışın ancak sadece iki yerde yola dikilmiş üzerinde üç tane ok işareti bulunan levhalara çarparsanız çok fazla hızlanırsınız bundan dolayı ne yaparsanız yapın bu levhaların içinden geçmeyi kaçırmayın. Ama maalesef çoğu zaman yarışmacı arkadaşlarımız bu levhalara yaklaştığında heyecanlanıp içinden geçmeyi başaramayıp büyük fırsatı kaçırır.

Yarışmada dikkatli oynayıp birincilikle tamamlarsanız yeni etaplara geçmeye hak kazanırsınız.  Tek motor yarışı seçerseniz bu pistte de sizin haricinde dört araç daha vardır ve aracı kontrol etmek önceki etaba göre daha kolaydır ayrıca pistin rengi de çok değişiktir. Zaman karşı kısmı seçerseniz bu durumda size verilen süre içinde zarfında turunuzu tamamlamak zorunda olduğunuz için çok dikkatli olmanız gerekir. Harika vakit geçirmeniz dileklerimle…

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı