Mobil

Samsung Galaxy S5 Son Teknoloji Özellikleri

samsung galaxy s5 metal kasasi

Samsung Galaxy S5 en son teknolojik özellikleri ile piyasaya bomba gibi geliyor.

Samsung markası bilindiği gibi son yıllarda akıllı telefon piyasasında dünya liderliğine kadar yükseldi. Apple ile zirve için sürekli rekabet içinde olan Samsung firması, gelecek yıl satışa çıkaracağı yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy S5 ile herkesin dikkatini üzerine toplamaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S5’in içinde barındıracağı özellikler sürekli merak konusu ve her geçen gün bir yeni özelliği internete sızdırılıyor. iPhone 5s akıllı telefonlar, parmak izi kilidi ile tüketicilerin dikkatini çekmişti. Samsung firması çıtayı bir tık daha yükselterek Samsung Galaxy S5’de göz tarama teknolojisini kullanacak.

Göz tarama teknolojisi ilk olarak bir akıllı telefonda kullanılacak ve bu da Samsung markasının itibarını daha da yükseltecek. Henüz Samsung firmasından bir açıklama gelmese de, firmanın göz tarama teknolojisi patentini alması, bu yeni teknolojiyi yeni çıkacak akıllı telefonunda kullanacağını gösteriyor.

Bu teknoloji sayesinde, ekranın en üstünde bulunan kısım, göz bebeğinizi tarayarak ekran kilidinin açılmasını sağlayacak. Galaxy 5’de kullanılması beklenen hu özellikten sonra, telefonun piyasaya çıkacağı gün de sabırsızlık ile beklenmeye başlandı. Tahminlere göre, Samsung Galaxy S5 Mart ayında satışa sunulabilir.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı