Mobil

Sony Destek Sayfasında Android 4.4 Açıklaması

Sony

Android 4.4’ün yayınlanması ile birlikte güncellemeye ilişkin bir açıklama yayınlayan üreticiler arasında Sony de yer almıştı.

Japon üretici güncelleme takvimi ile ilgili çok detaylı bir açıklama yapmasa da bilgi sahibi olmak isteyenler için , Android 4.4 güncellemesinin hangi modeller için dağıtılacağı belirtilmişti. Bu modeller sırasıyla Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 şeklinde gösterilebilir.

Şimdi de Sony destek sayfasından konuya ilişkin bir açıklama geldi. Bu konu ile ilgili bazı açıklamalar XperiaBlog sitesinde de yer alıyor ve  Sony destek sayfası daha önceki modellerin yanına Xperia SP’yi de eklemişti. Eğer Xperia SP kullanıcısı iseniz ilerleyen süreçte cihazınız Android 4.4 güncellemesine çabucak kavuşacaktır. Ayrıca kullanmanız için bir çok neden sunuluyor karşınıza. Güncellemeler, açıklamalarda da belirtildi.

Sonuçta yeterince bilgi verilmediği için ilerleyen zamanlarda resmi ve daha ayrıntılı açıklama yapılacağı belirtildi. Bu modeller ile açıklamalar yapılırken aynı zamanda yukarıda belirtilmeyen diğer modeller ile de açıklamalar yapıldı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı