Mobil

İlk Akıllı Ev Telefonu ‘E4’

ttnet-akilli-telefon

Türkiyenin en iyi sayılacak ve güzel kampanyaları ile tanılan Türk Telekom, şimdi de çağ dışı bir yenilik içerisinde.

Türk Telekom, ev telefonlarını da dünyanın en güncel android işletim sistemine sahip olan akıllı telefona dönüştürüyor. Bu yeniliğin amacı, ev telefonlarının ev içerisinde daha rahat kullanılması olmasının yanı sıra adeta normal bir cep telefonu kalitesine dönüştürülecek.

Peki ya bu ev telefonunun özellikleri ne olacak? E4 adındaki ev telefonun özelliklerinden en çok sevilecek olanı dokunmatik ekran oluşu. Cep telefonlarında çok tercih edilen özelliği, Türk Telekom ev telefonlarına taşımış. Daha da anlaması zor olan özellikler, Wİ-Fi internet özelliğinin bulunması, kolay arama özelliği ile çabucak işlerin halledilmesi, üstelik kullananların bu telefon ile TV izleme seçeneği de bulunacak. Oyun oynanabilecek ve kullanılan klasik ev telefonlarından kesinlikle 100 adım önde olacak.

Dünyada 4″ ekran genişliğine sahip, en güncel Android Jelly Bean işletim sistemli ilk ve tek akıllı ev telefonu E4 ile kullanıcılar isterse de evde ve ofiste var olan internet bağlantısı üzerinden internete girerek maillerini okuyabilecek. Ayrıca gençlerin bu telefonu alması için en etkin olan neden ise, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını kullanabilecek olması.

Siz siz olun bu ev telefonunu kaçırmayın. Türk Telekomun yaptığı bu ev telefonunda yenilik, gurur kaynağı olacak gibi görünüyor. Tamamen ilk olduğu için de, bu olaydan örnek alınıp çıkartılabilecek yeni akıllı ev telefonlarına da öncü oldu.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı