Oyun Haberleri

GT Racing 2 şimdi Android ve iOS ‘da

iOS, Android gibi mobil platformlar için geliştirdiği oyunlarla zirveye oynayan Gameloft, GT Racing 2’nin çıkışını yayınladığı video ile duyurdu.

GT Racing 2

Gameloft, Asphalt serisinde olduğu gibi GT Racing 2‘de de harikalar yaratılmış.

GT Racing 2, iOS işletim sistemi kullanan iPhone ve iPad cihazlar ile Android işletim sistemini kullanan diğer tüm cihazlar için resmi olarak çıkış yaptı. App Store ve Google Play Store‘dan şu anda ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

GT Racing 2’de serinin bir önceki oyununa göre çok daha fazla içeriği bulunuyor. Gameloft oyunda; Ferrari, Mercedes-Benz, Audi, Dodge, Ford, ve Nissan gibi dünya markalarına ait 67 adet lisanslı aracı kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Bu oyunla birlikte Gameloft’un mobil oyunlardaki grafik konusunda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha görüyoruz. Araba modellemelerindeki yüksek detaylardan tutunda, yarış pistlerinden hava şartlarına kadar her şey çok iyi bir şekilde oyuna aktarılmış. GT Racing 2′de öne çıkan ve en çok beğendiğim özelliklerden birisi araba tamir süreleri ve tamir masraflarının olmaması. Artık yarışlara katılmak için arabamızın tamir olmasını beklemiyeceğiz veya en olmadık yerde paramız bitmeyecek. Keyifle kaldığımız yerden yarışlara devam edeceğiz. Oyunda ayrıca kokpit kamerasının 4 farklı açısı bulunuyor. Arabamızın tüm detaylarını görebileceğiz. Ne kadar hoş değil mi ? Bir çok oyuncunun beğeneceğinden eminim.

Mobil platformda gerçekçi bir yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız Gameloft, GT Racing 2’de bunu amaçlamış. Yaşattığı gerçekçi tecrübe ve üstün grafikleri ile bu oyun kesinlikle yarış oyunları arasında ilk tercihlerinizden biri olmalı.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı