Donanım

Ouya 2.0 Geliyor!

İçerisinde bulunduğumuz zamanlarda yeni nesil konsolların yanında yeni projelerle de karşılaşıyoruz. Bir süre öncesine kadar sadece mobil cihazlarda aklımıza gelen Android teknolojisin, artık stabil konsol olarak önümüze sunulacak olması fikri açıkçası hiç de aklımıza gelmezdi.

Bu fikir karımıza Ouya adıyla gelmişti. Tabii ki her yeni projenin başlangıcında görüldüğü üzere,  Ouya da kendi payına düşün şansızlığı yaşamış ve üst üste gelen sıkıntılar nedeniyle belki de büyük kayıplar yaşamıştı.

Ouya adını taşıyan bu konsolun, aynı akıllı telefonlardan alışılageldiği üzere her sene geliştirilerek piyasada yerini alacağını, yetkili ağızlar bizlere açıklamıştı. Bunun neticesinde 2014 yılı içerisinde Ouya 2.0 adını taşıyacak sürüm için çalışmalara başlanacak.

Ouya 2.0 her ne kadar 2014 yılında bizlerle buluşacak olsa da; bu sene sonunu boş geçmek istemeyen geliştiriciler Ouya: Limited Edition adlı sürüm ile; bu sürüm 129 dolara satılacak ve 16 GB belleğe sahip olacak; karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere standart sürüm ise 99 dolara etiketiyle satılıyordu ve 8 GB belleğe sahipti. Kötü sayılabilecek bir başlangıcın ardından Ouya’nın yeni sürümlerinin başarısı, büyük bir merak konusu. Başarının raddesini hep birlikte göreceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı