Advertorial

İnternette tanışmak ve arkadaşlık sitesi

Arkadaşlık sitesi son yıllarda giderek hızlı bir şekilde popülarite kazanıyor. Kadınlar ve erkekler bu şekilde yeni insanlarla tanışma fırsatı buluyor. Hatta kendine uyumlu ve mutlu bir beraberlik için ideal eşini arkadaşlık sitesi üzerinden bulanların sayısı ciddi rakamlara ulaştı. Bekârların büyük bir oranı hayatlarında bir kere arkadaşlık sitesi gibi platforma üye olmuş ve diğerleriyle iletişim kurmuş veya buluşmuştur. Bu kadar tanışma olanakları varken bekârlar neden eÇift gibi arkadaşlık sitesi olanağını tercih ediyor? Bunun için bir sürü neden var. Bir nedeni, örneğin klasik tanışma yerleri olan eğlence mekânları, kulüpler, kafe ve barlar ya da spor merkezleri, iş yeri gibi yerlerde doğru insanla karşılaşma konusunda bir türlü başarılı olamamaktır. Diğer bir nedeni ise kişinin kurtulamadığı çekingen halidir. İnsanların birçoğu tanımadıkları fakat tanışmak istedikleri insanlarla iletişim kurmaya cesaret edemiyorlar. Ancak arkadaşlık sitesi sanal olması ve ilk başta anonim bir ortam sağlamasından dolayı bu gibi sorunları barındırmıyor. Biriyle iletilişim kurmak için çok da dışa dönük olmaya gerek kalmıyor. En çekingen insan bile, beğendiği ve kendine yakın bulduğu birine mesaj yazabiliyor veya tanışma talebi gönderebiliyor. Yazışmayla ve mesajlarla başlayan iletişim bir müddet sonra belki sesli görüşmeye belki de gerçek bir buluşmaya dönüşebiliyor. eÇift Premium hizmetleri arasında birçok iletişim seçenekleri sunuyor. Anında mesajlaşma, tanışma talebi gönderme ve alma, yorum yapma veya alma, gülümseme göndererek ilgilendiğini gösterme ya da ısınma turu davetiyesi göndererek eğlenceli bir şekilde iletişim başlatma gibi farklı özellikler sunuluyor. Arkadaşlık sitesi artarak tercih edilen tanışma platformuna dönüşmesini öncelikle hızlı ve pratik bir şekilde iletişim sağlamasına borçlu. Ayrıca milyonlarca bekâr arasından tek tek uyumlu olanları aramaya da gerek yok. Bunu eÇift ve bazı diğer arkadaşlık sitesi hizmet olarak sunuyor. Yenilikçi eşleştirme metodu sayesinde eÇift her gün binlerce uyumlu üyeleri bir araya getiriyor. Üyeye, bu öneriler arasından en çok beğendiği veya kendine daha yakın bulduğu kişilerle iletişim kurarak daha yakından tanıması kalıyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Kişilerin Resimlerini görebileceğim siteleri daha çok tercih ederim ne o öyle sadece mesaja göre ısınma turu bence bu tarz sitelerde asıl önemli husus resimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı