Mobil

Piyasadaki En Kullanışlı 5 Tablet

Günümüzde üreticiler, tüketicilerin seveceği ürünler üretmek için son derece teknolojik ve rahat cihazlar üretmekte. Bu cihazların çoğu, insanların günlük hayatında çok önemli bir yer kaplamakta.1474446_545663575511205_688956687_n

Ben de sizin için en kullanışlı tabletleri vermek istiyorum. Bu tabletlerin çoğunun avantajı rahatlıkla istenildiği yerde çıkartılmasıdır. Diğer türlü normal bir masaüstü bilgisayardan farkları kalmaz.

1-) iPad 4 : Son teknoloji şıklığı ile kullananları çok memnun bırakan bir tablet. Bu tablet, diğer iPadler’den daha büyük ve ağır olsa da güçlendirilmiş işlemciliği ile gözümüzü almayı başarıyor.

2-) Samsung Galaxy Note 10.1 : Farklı tasarımı ve hayal gücünü zorlayan içeriği ile çok satılan tabletlerden bir tanesi. Daha çıkalı çok olmasa bile kağıt kalem görevini gören sistemi ile bütün dikkatleri üstüne çekmekte.

3-) Google Nexus 10 : Özellikle 300 ppi pixel yoğunluğuna sahip olması açısıyla çok kullanışlı tabletlerden. Özellikle bütçesini zorlamak istemeyenler için doğru bir seçim olacak çünkü fiyatı çok uygun.

4-) Microsoft Surface : Kasım 2012 de piyasaya sürülen ve çok tutan bir tablet. Microsoft tablet kısımı ile gönülleri fethediyor ve iki çeşit klavye gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanım rahatlığı açısından çok önemli bir tablet olduğu kesin.

5-) iPad Mini : Fiyatı çok uygun olan bir tablet. 700 TL den başlayan fiyatlarla piyasa da ve retina ekranı, hızlılık devrimi ve rahat ekranı ile bütçenizi zorlamadan sizin olabilir.

Piyasa da daha ucuz ve ya kaliteli tablet bilgisayarlar olsa bile, en önemlisi ödemedir. Ödemenin yanı sıra da kullanma şeklidir. Bunun için pahalı olanların daha kaliteli olması gerekmez.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı