Yayın akışı

LG’nin Muteşem Ses Sistemi: SoundPlate

LG Electronics, televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle diğer bütün cihazlardan kaliteli bir şekilde zenginleştiren yepyeni bir ürünü sundu. Ürünün adı SoundPlate (LAP340) ve oldukça kullanışlı. Cihazın 35 milimetrelik yüksekliği var ve oldukça ince. Cihazın kullanımı ise, televizzyonun altına konuluyor ve ince yapısıyla fazla yer kaplamıyor. Ürün, 4.1 kanallık sistemi ve içine gömülü subwoofer’ı ile çok dikkat çekiyor.

Üreticiler ise tüketicilere bilgi vermek için ve birinci elden bilgi olarak konuşma yaptılar konuşma da “Tüketicilerimizi LG’nin incecik muhteşem ürünü SoundPlate ile tanıştırdığımız için çok mutluyuz” diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı Seog-ho Ro, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kompakt hoparlör sistemi tam gövdeli, çok yönlü ses çıkışı ile tipik bir ev sinema sistemi veya ses ünitesinden farklı olarak çok daha az yer kaplıyor. Diğer yandan ürün diğer tüm düz ekran televizyonlara uygun şekilde tasarlanmış olup birçok ev dekorasyonuyla uyumlu bir stile sahiptir.” dediler. Ve büyük bir ilgi gördü bu cihaz.

LG_SOUND_BAR-011

Bu sektördeki en ince hoparlörden bir tanesi olan bu cihaz, tam olarak 35 milimetrelik uzunluğa sahip ve ürün, dijitalden anoloğa dönüştüren sistem sayesinde kullananlara muhteşem bir ses kalitesi sunuyor. Tam olarak 4.1 kanallık sistemi var ve ses kalitesi açısından vazgeçilmez bir cihaz olacakmış gibi görünüyor. LG SoundPlate’in optimize ses çıkışı ile ayrıca ses ayarı bile yapılabilmekte. Cihazın ayarı ise, kullanıcının favori haberlerinin her satırını muhteşem kalitesi ile kaydetmek ve bunun yanında eğlence programları daha net ve duyulabilir bir siste dinlemek için yapılıyor. Bu da kullanıcıyı rahatlatıyor. LG SoundPlate, 32 inçten 55 inçe tüm TV modellerinde kullanılabiliyor. LG SoundPlate televizyona kablosuz olarak rahatlıkla bağlanabiliyor. Ürünün Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı yapılabiliyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı