MobilTeknoloji Haberleri

Galaxy Gear’dan Kötü Haber Geldi

Galaxy Gear‘ın satışlarının iyi yönde ilerlemediği ortaya çıktı. Ayrıca onu satın alanların bir kısmının cihazı geri iade ettiği gerçeği ortaya çıktı. Samsung’un Galaxy Note 3 ile birlikte tanıtmış olduğu akıllı saati, Geek.com’un eline geçen bazı bilgilere göre yüzde 30 gibi ciddiye alınması gereken yüksek bir geri iade rakamına sahip. Yapılan en çok iade rakamı ise Best Buy’da gerçekleşti.

gaalxy gear, satış, note 3, akıllı saat, iade, best buy,

Saatin niçin geri iade edildiği tam anlamıyla duyurulmuş değil ama bunu tahmin etmek çok zor görünmüyor. Galaxy Gear, şu an için sadece Galaxy Note 3 ile birlikte kullanılabiliyor; Samsung’un diğer amiral gemisi cep telefonları kullanılabilmesi için ise bir güncelleme bekliyor. Ayrıca bazı kullanıcılar bu akıllı saatin biraz ağır olduğunu düşünüyor veya işlevlerinin yetersiz olmasından yakınıyor.

Galaxy Gear önümüzdeki yıl içinde Samsung tarafından yenilenmiş olarak karşımıza çaktığında belki daha başarılı bir saat olacak, fakat şuan için Samsung’un cihazın satışını kısıtlaması doğru bir adım olacak gibi görünüyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı