Oyun Haberleri

Microsoft’tan Dev Xbox One Maketi

Microsoft, geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin başkenti Londra‘da dev bir Surface 2 tableti kurmuş ve yeni Surface tabletlerinin reklamını böyle yaratıcı bir şekilde yapmıştı. Bu hafta ise, Microsoft, Vancouver’da bir otoparka koyduğu dev Xbox One konsolu ile yine aynı şeyi tekrar etti.

xbox one, microsoft

Xbox One‘ın Kanadalı hayran sayfası, 12 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki bu dev konsolu ilk ağızdan duyuran sayfa oldu.

Xbox Kanada’nın resmi Facebook sayfasında yayınlanan bir habere göre, Xbox kullanıcıları, ister fiziksel olarak konsolun yanından, isterlerse çevrimiçi olarak bu internet sitesinden veya Xbox Live sitesinden Xbox Live gamertag’lerini paylaşabiliyor. Paylaşılan her gamertag, bu dev kutuyu belirlenmemiş bir hedefe git gide yaklaştırıyor. Hedefe ulaşıldığında ise, dev Xbox One’ın içinden “gizemli bir hediye” açığa çıkmış olacak.

Microsoft’un bu atılımının, Xbox One’ın Kanada’da 22 Kasım’da düzenlenecek olan satışının bir reklamı olduğu gayet açık olsa da, reklam yapmanın en iyi yollarından biri olduğunu kabul etmek gerek.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı