Mobil

Metrica for Apps Hazır

apple

Yandex, geçtiğimiz günlerde mobil uygulama geliştiricileri için özel olarak hazırlamış olduğu ve aynı zamanda ücretsiz bir hizmeti açıkladı.Yandex, ücretsiz internet ölçümleme servisi olan Yandex Metrica’nın mobil uygulama geliştiricilerine özel olarak geliştirilmiş versiyonu olan Metrica for App’si resmen kullanıma sundu.

Windows Phone, Android ve iOS uygulamaları ile uyumlu bir şekilde çalışan ve aynı zamanda basit bir arayüze sahip olan Metrica for Apps ile birlikte daha detaylı ve kapsalı raporlara kısa bir süre içerisinde ulaşılabiliyor.

Uygulamaların sürümleri, kullanıcıların ülkeleri ve kullanılan işletim sistemleri ve sürümleri, akıllı telefon veya tablet modelleri, kullanılan cihazların üreticileri, arayüz dilleri, mobil servis sağlayıcıları, kullanıcıların davranışları, internet sağlayıcıları gibi bir çok özellikleri detaylı olarak istatiksel olarak sunabiliyor. Bu kapsam istatiksel raporlar birkaç dakika içerisinde sürekli güncelleniyor ve gerçek zamanlı olarak uygulama geliştiricilerine takip etme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda Metrica for Apps ile birlikte haftalık ve aylık istatikte alınabiliyor. Şuan sadece Rusça ve İngilizce olarak hizmet veren servise appmetrica.yandex.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı