Yayın akışı

GTA 5 Dünyası Nasıl Ortaya Çıktı

1-gta-51

Rockstar North’un sanat yönetmeni olan Aaron Garbut, GTA 5’i nasıl oluşturduğunu ve hazırladığını detaylı bir şekilde açıklıyor.

Mimarlar, modern dünyanın gizli kahramanları dersek, Aaron Garbut içinde bu ifadeyi rahatlıkla söyleyebiliriz. Grand Theft Auto 3‘ten beri, Rockstar North’un sanat yönetmeni, gerçek yaşamdan ilham alarak yepyeni sanal dünyalar oluşturuyor ve bir o kadar iddialı.

Şu an ise tüm oyun severler Rockstar serisinin son oyunu olan GTA 5‘in meyvesini yemeye başladılar. Grand Theft Auto 5, oyunculara hiç olmadığı kadar gerçekçi ve büyüleyici bir açık dünya oyun tecrübesi sunuyor.

Garbut, yapmış olduğu açıklamalarda ” Oluşturduğumuz dünyadan takım olarak her zaman gurur duyduk ve şimdi oyun bambaşka seviyelere geldi. GTA 5‘in en etkileyici yanı ise dünyanın oldukça detaylı olmasının yanı sıra her zaman yeni bir şeylerin ortaya çıkması, her zaman daha farklı şeyler görebiliyor, farklı heyecanlar yaşayabiliyoruz. Gerçek dünya ile eş bir sanal dünya ortaya çıktı. ” dedi.

San Adreas’in zevkini bilenler bilir, şimdi ise serinin son oyunu GTA 5 oynamaya hazırız, bu oyun hiç olmadığı kadar zengin ve canlı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı