Mobil

Nokia Asha 500, 501, 502

Nokia için KVK dönemi kapandı

Nokia, yeni Lumia’ları ve tabletinin yanında, bu 3 telefonu da sessiz sedasız tanıttı!

Nokia, çalışmalarına arada vermeden her geçen gün daha büyüyor ve yeni modeller ortaya çıkartıyor. Bu sefer ise sessiz sedasız Nokia Asha 500, 502 ve 503 akıllı telefon modellerini tanıttı ve kısa bir süre içerisinde yeni tabletlerinde çıkacağının haberini verdi.

Bugün yapılan Nokia etkinliğinde tüm dikkatler yeni Lumia akıllı telefon modellerinde olsa da, Nokia yepyeni üç cep telefonunu daha tanıttı. Asha 500, 502 ve 503′ler gelişmekte olan ülkeleri hedefliyor ve diğer cep telefonları ile aynı işlevde olmasına rağmen daha ekonomik fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Yeni çıkan nokia modellerindeki en ucuz model ise Asha 500, yaklaşık 70 usd lik fiyatı mevcut. Nokia Asha 500’de dikkat çeken özellikler ; 2.8 inç QVGA ekran 2 megapiksel arka kamera

Nokia Asha 503 ise 100 dolarlık fiyat etiketine sahip. Bu modelin en dikkat çeken özelliği ise dört bant HSPA bağlantısını desteklemesi. 3 inçlik bir ekrana sahip ve Gorilla Glass 2 ile korunuyor. Led flaş özelliği olan 5 megapiksellik kamerasıda yer alıyor.

Yeni Nokia Asha akıllı telefon modellerinin dışarısında saydam bir plastik tabaka bulunuyor ve diğer cep telefonlarında bu şekilde bir özellik henüz görmemiştik. Plastik kasa, telefonun alt tarafında oluşabilecek yıpranmaları ve çizilmeleri önlemesi oldukça keyifli bir detay olmuş.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı