Mobil

Galaxy Round hayal kırıklığı

samsung

Samsung’un yeni kavisli ekran özelliği olan Galaxy Round’u bekleyen kullanıcılar büyük hayal kırıklığına uğrayacak.

Samsung, geçen yıl esnek ekran özelliği mevcut bir Galaxy akıllı telefon modelini göstermiş ve hatta bu telefonda yarış oyunu bile oynamıştı. Teknoloji gündeminde ve kullanıcılar arasında büyük merak uyandıran bu haberlerin ardından gelen açıklamalarda esnek erkan özelliğine sahip cep telefonlarının gelişme sürecinin henüz tamamlanmadığı ve bir süre daha üzerinde çalışacağı belirtilmişti.

Samsung, geçtiğimiz günlerde ise yeterince esnek olmayan fakat bir kasa içerisinde yerleştirilmiş Galaxy Round telefon modelini tanıttı ve büyük heyecan uyandırdı. Fakat Samsung’un içinden sızan bilgilere göre bu telefon modelinin sadece prototip olduğu ve üretiminin ve satışının sadece Kore’de yapılacağı belirtildi.

Samsung, esnek ekranlı telefonların, kıvrılıp açılırken kırılabileceğinden şüphe ediyor ve biraz daha üzerinde çalışmayı planlanıyor. Ayrıca bu modelin ne kadar başarılı olabileceğini bilmediği için tüm dünya pazarına girmek istemiyor. Eğer telefonlar Kore piyasasında olumlu sonuç ortaya çıkartırsa, Samsung tüm dünya pazarına girebilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı