Sosyal Medya Haberleri

Google ve Facebook ‘tan Şaşırtan Ortaklık

Facebook

Bir çok zaman Facebook ve Google aynı masada göremiyorduk fakat yeni gelen haberler oldukça şaşırtıcı bir ortaklığı gün yüzüne çıkartıyor.

Facebook ve google, milyarlarca dolar değerine sahip online reklam pastasında daha çok pay alabilmek için birbirleriyle sürekli olarak yarışıyorlar. Fakat birkaç gün önce Google’ın yapmış olduğu açıklama ile birlikte oldukça şaşırtıcı bir ortaklık ortaya çıktı. Google’ın online açık arttırma servisi DoubleClik üzerinden müşterilerinin reklamları artık Facebook’un servisi olan Exchange üzerinden de yayınlanmaya başlayacak.

Facebook ve Google’un bu yeni ortaklığı ile birlikte DoubleClick müşterileri, var olan kampanyalarını artık Facebook üzerinde de yayınlayarak her iki platformda da var olabilecekler. Bu detaylar aslında açık arttırma piyasasını daha genişletmek ve bir nebzede olsun daha kolaştırabilmek için oluşturuldu.
Google ve facebook ortaklığı ile birlikte Doubleclick’te yer alan müşteriler daha çok satış yaparak reklam gelirlerini arttırabilecekler.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı