Mobil

Galaxy S5’le Gelecek Muhteşem Özellikler ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz hafta Ocak ayında tanıtılması tahmin edilen, Samsung’un amiral gemisi Galaxy S5 için, 64bit işlemci, parmak izi okuyucu sensör ve alüminyum tasarımlı olacağı  haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Not: Temsili resimdir.
Not: Temsili resimdir.

Son sızan bilgilere göre telefonun su ve toza karşı dayanıklı olacağı haberleri gündeme geldi! Sony’nin geride bıraktığımız yıllarda piyasaya sunduğu amiral gemisi Xperia Z ile başlayan su geçirmez telefon akımına ayak uyduracak olan Samsung, diğer akıllı telefon üreticileri ile benzer stratejiler uygulamayı planlıyor olabilir. Samsung’un su ve toza karşı dayanıklı olan piyasadaki tek Galaxy modeli şu an için sadece Galaxy S4 Active.

Samsung’un ocak ayında tanıtımını gerçekleştirmesi beklenen Galaxy S5, Kore merkezli haber sitesi ET’nin yaptığı bir duyuruya göre, suya, çamura ve toza karşı dayanıklı, yani IP67 sertifikasına sahip olacak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim akıllı telefonlar konusunda en çok merak ettiğim konu ,her seferinde özellikleri kat ve kat artıyor ama özelikleri artarken ekran boyutunu da büyütüyorlar.Artık cebe sığmayan boyutlara geldiler.Daha ne kadar büyütecekler ? Heralde akıllı telefonları elimizde taşıyıp tablet olarak kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı