Mobil

Galaxy Note 3 ‘te açılamama sorunu

Note 3

Galaxy Note 3 ile ilgili her geçen gün bir sorun daha ortaya çıkıyor, şimdiki sorun ise Galaxy Note 3 ‘ün açılamaması. İşte çözümü.

Samsung Galaxy S4, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan pil şişme sorunu ile mücadele ederken bazı Samsung Galaxy Note 3 cihazlarında daha farklı bir problem oluştu.

Bazı kullanıcılartelefonun sürekli bir boot döngüsüne girdiğini ve telefon açılışta kitlendiğini belirtiyor. Telefon her ne kadar tekrar açılsa da yine aynı döngü devam ediyor. Bu sorunun belkide temel sebebi Sım kart, microSd kar ve 3G internet arasındaki bazı etkileşimler olabilir. Fakat Note 3 uçak modunda iken herhangi bir sorun ortaya çıkmıyor.

Açılamama sorunu sadece Exynos işlemcili Note 3 telefonlarında olduğu belirtilse de, Snapdragon işlemcili modellerde de aynı problemler ortaya çıkıyor.

Galaxy Note 3 açılamama sorunu çözümü nedir ?

Samsung, henüz konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı fakat bazı kullanıcılar aşağıdaki çözümü tavsiye ediyor.

Recovery üzerinden dahili ve harici depolamalarınızı yedekleyin, bunun ardından harici kartı biçimlendirin. “Wipe data and cache” işlevini çalıştırdıktan sonra telefonu baştan başlatın. İddiaya göre bu yöntem, boot döngüsünü ortadan kaldırıyor ancak tüm verileriniz silinmiş oluyor.

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı