Mobil

Google Play Yeniden Tasarlandı

Dünyaca en iyi arama motoru olan Google‘ın, Android uygulama mağazası Play, yakın zamanda yeni bir tasarım ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanır. Arama devinin şu sıralar “tasarım” konusuna kafayı taktığı artık bir gerçek. 2013 yılı içerisinde iki kez tasarımını değişen uygulama mağazası Play, bir yıl dahi geçmeden tekrardan tasarım değiştiriyor olması, Google içinde yaşanan bir  rahatsızlığın işareti olarak görülüyor.

Google'ın yeniden tasarladığı Android uygulama marketinden son görüntüler internete sızdı!
Google’ın yeniden tasarladığı Android uygulama marketinden son görüntüler internete sızdı!

Google’ın  yeni tasarımında kaydırmalı bir arayüze sahip olacağı bekleniyor. Ayrıca bunun için özel bir menü çubuğunun da Play marketin üzerine ekleneceği söylentiler arasında. Ancak Play’in yeni tasarımı hakkında henüz net bir bilgi vermek mümkün değil. Fakat Google’dan sızmış olan bir ekran görüntüsü sayesinde, yeni marketin nasıl bir görüntü ile karşımıza çıkacağına dair bazı ipuçları veriyor.

Yeni Play Store, 4.4 sürümü olacak. Fakat Play Store’un 4.4 sürümünün Android 4.4 KitKat sürümü ile birlikte çıkmayacağı tahminler arasında yer alıyor. Google bunun yerine, sadece birkaç gün içinde, 25 Ekim tarihinde düzenleyeceği sürpriz bir etkinlik ile yeni Google Play’i tanıtabilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı