Sosyal Medya Haberleri

Windows 8.1 Yeni Facebook Uygulamasına Kavuştu

Windows 8 kullanıcıları bekledikleri resmi Facebook uygulamasına yeni güncelleme ile kavuştu. Windows 8.1 güncellemesinin resmi olarak yayınlanmasından Microsoft, sosyal ağ devi Facebook uygulamasını da kullanıcılarına açtı.

Microsoft en son işletim sistemi olan Windows 8.1′in RTM versiyonunu dün duyurdu. Fakat bu güncelleme bugün itibari ile tüm Windows severlere açılacak. Microsoft bu sayede uzun bir süredir yayınlanması beklenen, resmi Facebook uygulamasını kullanıcıların kullanımına sunarak 2 yeniliği bir arada getirecek.

Windows-Facebook
Merakla beklenen Windows 8.1 güncellemesi sonunda Microsoft tarafından tüm dünyaya bedava sunuluyor!

The Verge’de yayınlanan bir habere göre Microsoft, resmi Facebook uygulamasında bilindik Facebook özelliklerini ve fonksiyonlarını kendi işletim sistemine taşıyor. Bu değişim ile birlikte fotoğraflar, durum güncellemesi ve check-in sekmeleri sağ tarafta yer alırken sohbet arayüzü ise yanında yer alıyor. Bunların dışında Facebook’un gelen kutusu, bildirimleri ve arkadaşlık talepleri uygulamanın sağ üst kısmında yer alması dikkat çekiyor. Uygulamanın sol tarafında ise kısayollar bulunuyor.

Uygulamayı bilgisayarınıza indirebilmeniz için işletim sisteminizi Windows 8.1′e yükseltmeniz gerektiğini de söyleyelim.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı