Mobil

Samsung, Galaxy S4’teki Pil Şişme Sorununu Kabullendi

Güney Kore’li teknoloji devi Samsung’un satış rekorlarına imza atan akıllı cep telefonu Galaxy S4’teki pil şişmesi sorununu kabul etti.

samsung-galaxy-s4

Galaxy S4’te kullanıcıların büyük çoğunluğunun karşılaştığı bir sorun olan ve oldukça can sıkan pil şişme sorunu Samsung tarafından kabul edildi ve telefon sahipleri yetkili servislere yönlendirilmeye başlandı!

Galaxy s4 çıktıktan sonra çok kısa bir sürede 10 milyonu aşkın satış rakamına ulaştı. Kullanıcılar telefon hakkında, pilin uzun süre dayanmaması konusunda uzun bir süredir şikayetlerini Samsung’a bildiriyordu. Yakın dönemde hızla artan birçok şikayetlere bir de bataryadaki şişme sorunu eklendi. Samsung’un resmi bir açıklama yaparak S4’teki pil sorunun kabul etti.

Samsung’un resmi bir açıklama yaparak S4’teki pil sorunun kabul etti.
Samsung’un resmi bir açıklama yaparak S4’teki pil sorunun kabul etti.

Samsung kabul ettiği bu sorunun sadece belirli bir telefon serisinde yaşandığı için bu serideki bulunan telefonlar ait bataryaların  Samsung teknik servisinden kolayca değiştirilebileceği açıkladı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 3 Aylık S4 telefonumun bataryası şişti ve şişerkende ekranımda çıkıntı oluştu. Servise verdim yeni ürünle değişmesini yada paramın iade edilmesini istedim. Servis 3 gün sonra “beyefendi ekran için ücretli değişim yapabiliriz daha önce getirmeliydiniz diyor.” 4447711 ise önce servisle görüşün sonra arayın diyor. Servis 4447711 e fotoları felan gönderdik ve ekran değişimi için ücret dedi diyorum servis ne demişse odur beyefendi diyorlar 2. aramamda :) Tüketiciyi Koruma kanununun 4. maddesinde apaçık diyorki ürünün satın alınmasından sonra ayıbının ortaya çıkması 2 yıl süreyle geçerlidir. Bu ürün ayıplı satılmıştır ve SAMSUNG para iadesi yapmaz ise mahkemeye başvuracağım. Bilgisayar Teknikeriyim ve sadece cep telefonu değil birçok elektronik ürünümü Samsung tercih ediyor Samsung’u satıyordum. Bundan sonra ASLA bu markanın ürünlerini almam arkadaş. Satın aldığın malın arkasında Mahalle Bakkalı dursa bundan daha hayırlı bir sonuç alacağımı düşünüyorum :)

    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2076448/#gorusmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı