Mobil

Samsung Galaxy Note 4 Bu Teknoloji İle Gelecek

Geçen haftalarda Galaxy Note 3‘ü satışa sunan ve amiral gemisi olarak tanımlanan akıllı cep telefonu Galaxy S4 ile yoluna büyük adımlar atarak devam eden teknoloji devi Samsung, gelecek yıl satışa sunmak için hazırladığı muhteşem özelliklere satışa sunulması beklenen cep telefonu Galaxy Note 4 ile kullanıcılarına çok daha iyi bir deneyim yaşatmak için kürek çekiyor. Şu günlerde kablosuz şarj özelliğini geliştirmeye çalışan teknoloji devi, yeni telefonları ile manyetik rezonans kablosuz şarjı kullanıma suncak.

Note 3

ET News’de yayınlanan bir habere göre Samsung Galaxy Note 4 telefonunda kullanıma sunuculacak olan manyetik rezonans kablosuz şarj etme özelliği, cihazın herhangi bir kaynak ile temas içinde olmasına ihtiyaç duymayacak. Bunun yerine kaynak ile belirli bir uzaklık içinde iletişim kurucak olan şarj özelliğinin desteklenmesini sağlayacak olan bu teknoloji, 2014‘ün ortasından itibaren kullanıma sunulacak. Malesef bu haber bu teknolojiyi Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S5’te göremeyeceğimizi işaret ediyor. Gelecek yılın başlarında tanıtılması olağan olan Galaxy S5‘ten sonra yıl ortasında da Galaxy Note 4’ü bu teknoloji ile göreceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Süper belkide galaxy note 4 de artık dışarıda şarjımız bittiğinde direk en yakın güç kaynağını kullanarak telefonumuzu uzaktan şarj ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı