Yayın akışı

Nike FuelBand SE geliyor

nike-fuel-band

Nike ‘ın sporcular için piyasaya çıkarmış olduğu FuelBand isimli fitness cihazı 

Nike geçtiğimiz günlerde sporcular için tasarlamış olduğu ve Bluetooth ile çalışan fitness aksesuarı FlueBand SE ‘yi tanıttı. New York ‘ta pek çok sporcunun katıldığı etkinlikte tanıtılan cihazın beklenilenin altında bir performans sergilediği anlaşıldı.

Pek çok farklı renk seçeneği bulunan bu cihazda sporcuları antremana teşvik edici farklı fonksiyonlar bulunuyor. iOS telefon desteği ile çalışan FuelBand sizlere spor zamanını geldiğini belirterek tembelleşen bedeninizi ayıltıyor. Nike ‘ın sitesi üzerinden de kontrol edilebilen cihazda Bluetooth 4.0 desteği bulunuyor. Ayrıca  Nike’ınFuel adlı puanlama sistemi ile aktivite değerlendirmesi yapabiliyoruz.

Android telefonları desteklemiyor

Nike ‘ın bu yeni fittness aracınca ne yazık ki Android veya Windows Mobile telefon desteği bulunmuyor.  Saat gibi de kullanabildiğimiz FuelBand sadece Apple ‘ın iOS telefonlarında çalışabiliyor. Nike bu durum hakkında yaptığı açıklamada Apple ile uzun vadede anlaşma yaptıklarını belirtti.

Amerika da 6 Kasımda piyasaya sürülecek olan cihaz 149 dolar üzerinden satılacak. Ülkemizde henüz FuelBand ‘ın satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Ürünün tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı