Advertorial

En Korkunç Oyunlar

Tüm oyun severlerin, oyun oynamaya başlama noktası flash oyunlardan geçer. Çoğu oyun severin en çok sevdiği oyun türü macera veya korkudur. Oyun çeşitlerinin en can alıcı, en çok soluk soluğa bırakan oyun türü ise korku oyunlarıdır. Herkesin bir oyun zevki vardır. Eğer sizin zevkiniz korku ise, en iyisini oynamayı tercih edersiniz ve en iyisinin hangi oyun olduğunu bulmaya çalışır ve karşınıza çıkan oyunu oynarsınız. Ama her şeyin bir iyisi vardır. Oyunsorf’te en korkunç oyunlar kategorisinden en korkunç oyunları oynayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli oyunları siteden kolaylıkla oynayabilirsiniz.

en korkunç oyunlar
en korkunç oyunlar

Korku Evi

Korku Evi, en korkunç oyunlardan bir tanesi olarak geçmektedir. Aynı zamanda da Türk oyunudur. Oyun severlerin en çok aradığı türden olan bu oyunda, gizem, gelirim ve tabii ki korku bulunmakta. Oyunda bir eve girmekte, kapıları açmakta ve gizemli eşyaları aramaktayız. Ancak bu arayışların yanında aniden çığlıklar veya bir resim karşımıza belirebilir. Ek olarak oyunun en can alıcı noktası ise, müziği olmakta. Oyunu oynarken tamamen farklı bir tat veren oyun müziği korkunç olmasıyla birlikte oyunseverler tarafından beğenilerek oynanmakta.

Korku Evi oyunu tamamen Türkçe dil özelliğe sahip olduğundan dolayı oyun severleri daha çok korkutmakta ve olayları daha anlamlı ve düzgün bir şekilde ileriye götürmeye yarıyor. Yabancı dilde bir oyun olduğunda tek korkumuzun karşımıza bir şeyin çıkacağı olacaktır. Ancak bu oyunda korkacağımız şeyleri bir nevi kendimiz seçmekteyiz. Olayları bulup, kurguya göre hareket etmekteyiz.

Hayalet Köşkü

Hayalet Köşkü, adında da belli olduğu üzere en korkunç oyunlardan biridir. Hayalet Köşkü oyununda, bir köşkte esrarengiz ölümleri bulup bu ölümlerin nasıl olduğunu araştırıyoruz. Araştırırken aniden hayaletlerin geçmesi, ani sesler çıkartması ile tüm korku türü oyunları severlerin tercihi olan oyunlardan biri.

Oyunda odalardan odalara girdiğimizde parşömenler, yazılar ve kanlı bölgeler bulmaktayız. Tüm bunların nasıl olduğunu parşömenler ve oyunun altında sürekli not geçen pencereden bulabiliyoruz. Peki, bunları araştırırken hayaletler bizi rahat bırakıyor mudur sizce? Hayır. Hayaletlerden olabildiğince uzak durmalıyız ve araştırmamızı bitirmeliyiz.

Korku Evi, Hayalet Köşkü ve dahası gibi korkunç oyunları oynamak ve bunun tadına varabilmek için sitemizi takip edip, bu tür korku oyunlarının zevkine varabilirsiniz. http://oyunsorf.net/ adresini ziyaret edip bu zevke erişebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı