Mobil

Eski iPhone’u getir yeni iPhone’u götür

apple-logo

Apple ‘ın iPhone telefonlar için başlattığı kampanya artık ABD dışında gerçekleşecek.

Apple’ın, ABD’deki Apple Store ‘larda başlatmış olduğu dev kampanyada artık kullanıcılar eski iPhone ‘larını getirerek yenileri ile değiştirebiliyorlar. Tim Cook şimdi ise aynı kampanyayı İngiliz kullanıcılarına da başlatmak için gerekli hazırlıklara başladı.

iPhone ‘um olmadan bir hayat düşünemiyorum diyen kullanıcılar için büyük bir fırsat olan bu kampanya, her geçen gün yeni telefon modellerinin çıkmasının yanında oldukça ilgi çekici oldu ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kullanıcılar ise yeni aldıkları telefonun gelecek sene eski olacağından dolayı büyük bir üzüntü yaşıyorlardı artık bu kampanya ile birlikte sürekli en son model iPhone telefonlara sahip olacaklar ve hiçbir zaman eski telefonları olmayacak.

Apple CEO’su tamamiyle kullanıcılarının mağdur olmaması için ABD’de Eski iPhone’u Getir Yeni iPhone ‘u Götür kampanyası başlattığını ve gelen yoğun talepten dolayı İngiltere’de de bu kampanyayı devam ettireceklerini belirtti.

Tim Cook, bu kampanyanın ne zaman Türkiye’ye geleceği konusundaki sorulara ise henüz bir açıklama yapmadı, ilerleyen günlerdeki açıklamalarında tüm bilgileri ve en son haberleri sizinle paylaşacağız.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı